Icardi njeriu i derbit të Milanos, triumfon Inter - Bota Sot
Icardi njeriu i derbit të Milanos, triumfon Inter

Futboll

Icardi njeriu i derbit të Milanos, triumfon Inter

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 22:33
Icardi

Interi ka mposhtur Milanin me një gol të realizuar nga kapiten Icardi në shtesë pas një gafe të portierit Donnarumma.

Ishte minuta e 92 kur pas një krosimi nga e djathta e sulmit, portieri i Milanit bën një dalje të gabuar dhe aty Icardi nuk fal, duke e vulosur ndeshjen në 1-0.

Kjo ishte fitorja e 7 radhazi për Interin, ndërsa për Milanin ishte humbja e dytë në kampionat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...