Rakitic: Po të ishte edhe Messi, do të ndodhte kjo gjë - Bota Sot
Rakitic: Po të ishte edhe Messi, do të ndodhte kjo gjë

Futboll

Rakitic: Po të ishte edhe Messi, do të ndodhte kjo gjë

Më: 28 tetor 2018 Në ora: 21:24
Ivan Rakitic

Ivan Rakitic është deklaruar pas fitores së Barcelonës ndaj Real Madridit.

ivan Rakitic ka thënë se po të ishte Leo Messi në lojë, gjërat do të ishe edhe më ndryshe, duke nënkuptuar që do të kishte më shumë gola.

“Messi? Po të ishte Leo në lojë, gjërat do të shkonin edhe më i mirë”, ka thënë kroati pas ndeshjes

“Por, Luis Suarezi ka treguar sonte që është lojtar i madh dhe që është një vrasës para gole”.

“Dua ta uroj atë për golat e shënuar, pasi sot ishte një ditë speciale për të”, ka thënë më tej Rakitic. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...