Real Madridi pa dy yjet në ndeshjen e ardhshme - Bota Sot
Real Madridi pa dy yjet në ndeshjen e ardhshme

Futboll

Real Madridi pa dy yjet në ndeshjen e ardhshme

Më: 30 tetor 2018 Në ora: 11:12
Marcelon dhe Mariano Diazi

Real Madridi ka marr dy lajmet tejet të hidhura.

Real Madrid nuk do ta ketë në dispozicion Marcelon dhe Mariano Diazin.

Mbrojtësi brazilian ka dëmtuar kyçin e këmbës, andaj do të mungoj në ndeshjen e ardhshme te madrilenëve,

Nga ana tjetër, Mariano Diaz ka pësuar një lëndim në muskuj, andaj gjithashtu do të mbetet jashtë fushës për ndeshjen e radhës.

Real Madridi do të përballet në Kupën e Mbretit me Meillan, ndërsa ndeshjt e radhës do t’i ketë me Real Valladolid dhe Celta Vigo, dhe ndeshja në Ligën e Kampionëve ndaj Viktoria Plzen. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...