Këto janë rezultatet e pjesëve të para të gjashtë ndeshjeve të Ligës së Kampionëve - Bota Sot
Këto janë rezultatet e pjesëve të para të gjashtë ndeshjeve të Ligës së Kampionëve

Futboll

Këto janë rezultatet e pjesëve të para të gjashtë ndeshjeve të Ligës së Kampionëve

Më: 7 nëntor 2018 Në ora: 21:51
Foto

Kanë përfunduar pjesët e para të gjashtë ndeshjeve të Ligës së Kampionëve.

Në derbin e  mbrëmjes mes Juventusit dhe Manchester United nuk ka pasur gola pas pjesës së parë.

Fitore të thellë në pjesën e parë ka shënuar Real Madrid, që ka shënuar katër herë, për 0-4.

Pjesa e parë ka qenë e mirë edhe për Bayernin, Benfican, Lyonin dhe Manchester Cityn.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...