A po largohet Malcom nga Barcelona? - Bota Sot
A po largohet Malcom nga Barcelona?

Futboll

A po largohet Malcom nga Barcelona?

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 16:54
Malcom

Malcom ka folur rreth të ardhmes së tij te Barcelona.

Malcom ka thënë se ai nuk do të largohet nga Barcelona, duke bërë me dije se po dalin lajme të rrejshme rreth të ardhmes së tij.

“Ai është një informacion i rrejshëm dhe nuk do ma thyej besimin tim”, ka thënë fillimisht Malcom.

“Gola e shënuar për Barcelonën pas asaj, ishte shumë e rëndësishme për besimin tim.

“Për lajmet që kanë dal në Spanjë, dua ta sqaroj këtë: Unë erdha te Barcelona me shumë objektiva, ata që më njohin mua, e dinë që jam person i vendosur”, ka shtuar më tej braziliani. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat