Ky është rrëfimi prekës i David Silva - Bota Sot
Ky është rrëfimi prekës i David Silva

Futboll

Ky është rrëfimi prekës i David Silva

Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 23:13
David Silva

David Silva ka folur rreth kohës së tij të vështirë dhe dramatike.

Ai ka folur për “Daily Mail”, duke dhënë të gjitha detajet e asaj kohe, që ishte tejet e vështirë për lojtarin.

“T’i shohësh bashkëlojtarët dhe trajneri aty kur ti ke nevojë për ta është diçka që do t’iu jem mirënjohës gjithmonë. Nganjëherë mendoj; Si ia dola të luaj në një situatë aq të vështirë? Ishte periudha më e vështirë gjatë jetës sime. Isha gjithmonë në rrugë, udhëtova shumë dhe nuk haja shumë ushqim. Nuk flija sa duhet, nuk stërvita dhe nëse e bëja nuk e bëja si duhet. Isha totalisht jashtë rutinës sime” ka thënë mesfushori spanjoll.

E gjithë kjo situatë ishte si pasojë e gjendjes së rëndë shëndetësore që i biri i lojtarit po kalonte.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera