Wanda “fundos” Higuain: Me Icardi-n ndodh e kundërta… - Bota Sot
Wanda “fundos” Higuain: Me Icardi-n ndodh e kundërta…

Futboll

Wanda “fundos” Higuain: Me Icardi-n ndodh e kundërta…

Më: 13 nëntor 2018 Në ora: 22:36
Icardi dhe Wanda

Milan-Juventus ka qenë një ndeshje për t’u harruar për Gonzalo Higuain, i cili ka gabuar një penallti dhe është ndëshkuar me karton të kuq për protesta në fundin e ndeshjes së luajtur kundër ish-skuadrës.

Gjatë emisionit “Tiki Taka”, bashkëshortja e Mauro Icardi-t, Wanda Nara, ka komentuar paraqitjen e sulmuesit argjentinas të kuqezinjve.

“Është çështje ADN-je, Mauro jep më të mirën në ndeshjet e rëndësishme, ndoshta Higuain ka vuajtur presionin e madh që ka patur”, ka thënë ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...