Ish-drejtori i Napolit, Marino: Pogba te Juventusi, tani është e mundur - Bota Sot
Ish-drejtori i Napolit, Marino: Pogba te Juventusi, tani është e mundur

Futboll

Ish-drejtori i Napolit, Marino: Pogba te Juventusi, tani është e mundur

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 06:55
Paul Pogba

Ish drejtori i Napolit dhe Atalanta, Pierpaolo Marino, ka folur për mundësinë e rikthimit të Paul Pogbas te Juventusi.

Pogba është pritur mirë në rikthimin e tij në Torino me Manchester Unitedin.

“Ta shohim Pogban përsëri në fanellën e Juventusit është e mundur definitivisht”, ka thënë Marino për Rai Sport.

“Më të vërtet duket u mundur që ta shohim edhe një herë Pogba me fanellën Bianconere”.

“Ka deklarata të ndryshme që ndërthuren, por koha mund të jetë një çështje, ta shohim në muajin janar”.

“Tani duket qartazi dhe pastër”.

” Që sot, mund të them me besim të plotë se Pogba nuk e sheh karrierën e tij në Manchester”, ka thënë Marino.

Ka shumë fjalë që e rikthejnë Pogban te Juventusi, por mbetet të shihet në afatet kalimtare.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat