Fillon ‘lufta’ mes Marottas dhe Juventusit për këtë lojtar - Bota Sot
Fillon ‘lufta’ mes Marottas dhe Juventusit për këtë lojtar

Futboll

Fillon ‘lufta’ mes Marottas dhe Juventusit për këtë lojtar

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 08:50
Beppe Marotta ka filluar kontaktet me babin me Tonalit që ta transferoj te Interi.

Të gjithë të çmendur pas Sandro Tonalit.

Sandro Tonali aktualisht po luan te Brescia, ndërsa është bërë cak i shumë skuadrave.

Inter, Roma, Milan dhe Juventus, e duan transferimin e mesfushorit italian në janar.

Sipas Tuttosport, Beppe Marotta ka filluar kontaktet me babin me Tonalit që ta transferoj te Interi.

Drejtori italian pritet që të kaloj te nerazurët para afatit të janarit, andaj dëshiron që ta transferoj mesfushorin në ‘Giuseppe Meazza’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...