Gjyqtarët më të mirë të Kosovës ndajnë drejtësinë Turqi-Ukrainë - Bota Sot
Gjyqtarët më të mirë të Kosovës ndajnë drejtësinë Turqi-Ukrainë

Futboll

Gjyqtarët më të mirë të Kosovës ndajnë drejtësinë Turqi-Ukrainë

Nga: K. Goca Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 12:41
Gjyqtar kryesor është Genc Nuza, me asistentët e tij Fatlum Berisha dhe Bujar Selimaj, kurse gjyqtari i katërt është Besfort Kosumi.

Gjyqtarët më të mirë të Kosovës, do të ndajnë drejtësinë në ndeshjen miqësore ndërkombëtare të futbollit mes Turqisë dhe Ukrainës. Gjyqtar kryesor është Genc Nuza, me asistentët e tij Fatlum Berisha dhe Bujar Selimaj, kurse gjyqtari i katërt është Besfort Kosumi.

Ndeshja luhet me 20 nëntor në stadiumin Antalya, duke filluar në orën 18.30.

Nuza me shokë është i përgatitur maksimalisht për të ndarë drejtësinë në ndeshjen Turqi-Ukrainë dhe në anën tjetër është një panoramë e mirë për shtetin e Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...