Biletat Kosovë-Azerbajxhan, nesër në shitje - Bota Sot
Biletat Kosovë-Azerbajxhan, nesër në shitje

Futboll

Biletat Kosovë-Azerbajxhan, nesër në shitje

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 23:34
Ilustrim

Biletat për ndeshjen e fundit të Kosovës në Ligën e Kombeve për këtë vit, kundër Azerbajxhanit pritet të dalin nesër në shitje

Për dallim nga herët e tjera, Federata e Futbollit të Kosovës (FFK) biletat do ti qes në shitje online, derisa aty nuk do të mund të blihen më shumë se tri bileta nga një email.

Kjo është bërë për të evituar radhët e gjata, të cilat u krijuan para shitoreve të IPKO’së në qytet dy ndeshjet paraprake që Kosova i zhvilloi kundër Ishujve Faroe dhe Maltës në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Por, tani biletat pritet të dalim më herët në shitje derisa ato do të jënë në një ueb-faqen www.tiks.app.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...