Milan shfaq interesim për yllin e Liverpool - Bota Sot
Milan shfaq interesim për yllin e Liverpool

Futboll

Milan shfaq interesim për yllin e Liverpool

Më: 15 nëntor 2018 Në ora: 23:53
Liverpool

Skuadra nga Serie A, Milan, ka shfaqur interesim për super yllin e Liverpool.

Sipas “Corriere dello Sport”, italianët po tentojnë që në janar ta transferojnë Fabinhon.

Mesfushori është bashkuar me Liverpool gjatë kësaj vere, kur kaloi nga Monaco në “Anfield”.

Braziliani nuk ka pasur edhe aq shumë hapësira në planet e trajnerit gjerman Jurgen Klopp. Shumicën e kohes Fabinho ka qenë në bankën rezervë tek Liverpool .

Me Bakayoko komplet jashtë forme dhe me një Biglia që po vuan me lëndimet, Fabinho do të ishte i pa prekshëm në formacionin e Milan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...