Ministri Gashi uron përfaqësuesen e Kosovës për fitoren ndaj Maltës - Bota Sot
Ministri Gashi uron përfaqësuesen e Kosovës për fitoren ndaj Maltës

Futboll

Ministri Gashi uron përfaqësuesen e Kosovës për fitoren ndaj Maltës

Më: 17 nëntor 2018 Në ora: 21:46
Ministri Gashi me lojtarët e përfaqësueses së Kosovës

Ministri i Sportit Kujtim Gashi ka uruar lojtarët e përfaqësueses së Kosovës për fitoren ndaj Maltës, në kuadër të Ligës së Kombeve.

“Urime djema, Urime Kosovë”, shkroi ai në profilin e tij në facebook.

Kosova ka shënuar fitore bindëse ndaj Maltës me rezultat 5 me 0.

Golat për përfaqësuesen tonë i shënuan: Muriqi, Kololli, Avdijaj 2x, dhe Milot Rashica i cili shënoi një gol fantastik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera