Mysafiri më i paguar në botë në një televizion, ka fituar 147 milionë dollarë për një vit - Bota Sot
Mysafiri më i paguar në botë në një televizion, ka fituar 147 milionë dollarë për një vit

Bota

Mysafiri më i paguar në botë në një televizion, ka fituar 147 milionë dollarë për një vit

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 09:00
Gjyqtarja amerikane, Judy Sheindlin

Gjyqtarja amerikane, Judy Sheindlin është zyrtarisht personi më i paguar në botë si mysafire në një televizion. Ajo ka fituar 147 milionë dollarë nga data 1 qershor 2017 deri me 1 qershor 2018.

Judy me rrëfimet e saj nga gjykata, ka mesatarisht 10 milionë shikues të përditshëm në emisionin me biseda nga gjyqi të quajtur “Hot Bench”. Forbes vlerësoi të ardhurat nga data 1 qershor 2017 deri më 1 qershor 2018, bazuar në të dhënat nga Nielsen, IMDB dhe Box Office Mojo.

Ellen DeGeneres vjen në vendin e dytë me fitime prej 87.5 milionë dollarë, në sajë të shfaqjes së saj të shquar Ellen.

Në vendin e tretë është këshilltari i përhershëm i Dr. Phil McGraw me përfitime prej 77.5 milionë dollarë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...