Arsenali me ide origjinale për të uruar Krishtlindjet, protagonist Granit Xhaka - Bota Sot
Arsenali me ide origjinale për të uruar Krishtlindjet, protagonist Granit Xhaka

Futboll

Arsenali me ide origjinale për të uruar Krishtlindjet, protagonist Granit Xhaka

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 13:23
Arsenali me ide origjinale për të uruar Krishtlindjet, protagonist Granit Xhaka

Periudha e fundvitit është edhe periudhë festash për botën e futbollit.

Dhe ekipe të ndryshme përdorin mënyra më të veçanta për të bërë urimet. Në fakt “Gëzuar Krishtlindjen” e Arsenalit ishte akoma edhe më origjinale.

Futbollistët e Topçinjve, gjatë sesionit të fundit stërvitor, kanë dashur të urojnë gëzuar festat me tingujt e Jingle Bells, protagonist Granit Xhaka.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera