Zbulohet arsyeja e vërtetë e pezullimit të Nainggolan, ja kush e zëvendëson kundër Napoli-t - Bota Sot
Zbulohet arsyeja e vërtetë e pezullimit të Nainggolan, ja kush e zëvendëson kundër Napoli-t

Futboll

Zbulohet arsyeja e vërtetë e pezullimit të Nainggolan, ja kush e zëvendëson kundër Napoli-t

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 16:59
Radja Nainggolan

A është e mundur që Inter të ketë vendosur ta gjobisë dhe përjashtojë Nainggolan nga ndeshja me Napoli-n (dhe ajo me Empoli-n) për një vonesë në stërvitje? 

Çështja Radja Nainggolan ka bërë bujë dhe duket se mbrapa vendimit të zikaltërve qëndron diçka  më e rëndë, siç ka bërë të ditur e përditshmja "Libero". 

Çfarë? Lojtari duket se është kritikuar për rendimentin e tij nga disa tifozë ultras të Inter-it gjatë natës së radhës së kaluar në diskotekë, me mesfushorin që duket se ka reaguar. Kjo ka qenë e tepërt për drejtuesit e Inter-it, të cilët kanë vendosur ta pezullojnë dhe gjobisin. 

Kush do ta zëvendësojë? Ka shumë mundësi që vendin e tij ta marrë Vecino, me Brozovic dhe Joao Mario që do të kompletojnë mesfushën. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera