Marcus Rashford në Serie A - Bota Sot
Marcus Rashford në Serie A

Futboll

Marcus Rashford në Serie A

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 22:52
Marcus Rashford

‘Daily Mirror’ ka shkruar për të ardhmen e Marcus Rashford.

Talentin 21 vjeçar e ardhmja mund ta gjejë larg Manchester United, tek e cila skuadër ka regjistruar mbi 100 paraqitje.

Për shërbimet e Rashford ka interesim nga skuadrat e Serie A.

Milan dhe Juventus janë në garë për sulmuesin anglez, i cili vlerësohet rreth 50 milionë euro.

Rashford në 15 paraqitje në Premierligë për Man Utd ka shënuar katër gola.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera