Finale pas finales - Bota Sot
Finale pas finales

Futboll

Finale pas finales

Më: 29 nëntor 2018 Në ora: 13:08
Rafa Benitez

Trajneri i Newcastles, Rafa Benitez thotë se çdo lojë për ekipin e tij është sikur një finale.

Newcastel aktualisht është në mesin e tabelës në Premier League.

“Çdo lojë për neve është si finale, duhet të fitojmë dhe të bëjmë më të mirën”, tha ai.

“ Gjeja kryesore është të bëjmë më të mirën në lojë. Lojtarët po përpiqen të bëjnë më të mirën. Është një sezon i gjatë dhe ne po mundohemi t’ia dalim sa më mirë”, theksoi tekniku spanjoll.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...