Milan me transferim gjigant nga Barcelona - Bota Sot
Milan me transferim gjigant nga Barcelona

Futboll

Milan me transferim gjigant nga Barcelona

Më: 2 dhjetor 2018 Në ora: 21:01
Foto

Milan po e kërkon një lider në mesfushë.

Milan është duke e kërkuar një mesfushor që do ta udhëheq mesfushën e tyre për disa vite.

Skuadra italiane po tenton që ta transferojë mesfushorin e Barcelonës, Denis Suarez, 

Mesfushori i talentuar nuk po ka hapësirë te katalonasit, andaj rosonerët duan që t’i marrin shërbimet e tij.

Por, Milani është duke u rivalizuar edhe nga Chelsea dhe Arsenal, që poashtu e duan transferimin e tij. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...