Rabiot te Barcelona? Jo, shikojeni se ku po transferohet francezi - Bota Sot
Rabiot te Barcelona? Jo, shikojeni se ku po transferohet francezi

Futboll

Rabiot te Barcelona? Jo, shikojeni se ku po transferohet francezi

Më: 4 dhjetor 2018 Në ora: 10:14
Adrien Rabiot

Adrien Rabiot i ka përfunduar bisedimet me PSG-në rreth kontratës.

Adrien Rabiot nuk do ta vazhdojë kontratën te PSG-ja, pasi dëshiron të largohet.

Mesfushori francez është bërë cak i shumë skuadrave, por është në dilemë se te cila të transferohet, 

Rabiot është duke u kërkuar nga Arsenal dhe Tottenham , ndërsa lojtari u ka hapur derën për bisedime.

Në garë për mesfushorin francez është edhe Barcelona, që aktualisht po i prinë garës.

PSG ka bërë me dije se skuadra që i dëshiron shërbimet e Rabiot, duhet të paguaj 15 milionë euro. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...