Bayern Munich 3:0 Nurnberg, notat e lojtarëve - Bota Sot
Bayern Munich 3:0 Nurnberg, notat e lojtarëve

Futboll

Bayern Munich 3:0 Nurnberg, notat e lojtarëve

Më: 8 dhjetor 2018 Në ora: 17:42
Foto

ka shënuar fitore tejet të rëndësishme në xhiron e 14-të në Bundesliga.

Lojtarët e Niko Kovac kanë arritur që ta mposhtin skuadrën e Nurnberg me rezultatin 3:0, 

PërBayern Munich vendasit, në këtë takim realizoi dy herë sulmuesi polak, Robert Lewandowski.

Golin e tretë dhe të fundit në këtë takim e realizoi anësori francez, Franck Ribery.

Këto janë notat e lojtarëvë për këtë ndeshje, sipas „WhoScored“.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...