Kjo është gjendja shëndetësore, e ish bashkëlojtarit të Ardian Koznikut - Bota Sot
Kjo është gjendja shëndetësore, e ish bashkëlojtarit të Ardian Koznikut

Futboll

Kjo është gjendja shëndetësore, e ish bashkëlojtarit të Ardian Koznikut

Nga: K. Goca Më: 14 dhjetor 2018 Në ora: 15:35
Kjo është gjendja shëndetësore, e ish bashkëlojtarit të Ardian Koznikut

Selektori i përfaqësueses së futbollit të Bosnjës dhe Hercegovinës, kroati Robert Prosineçki, lirohet nga Qendra Klinike e Universitetit të Sarajavës, pas tre javësh trajtimi dhe dy operacioneve. Megjithatë, nuk kanë fund problemet e tij. Sipas informacioneve, ai do të vazhdojë trajtimin në shtëpi.

Prosineçki ishte ankuar për probleme në stomak, ndryshe ka qenë edhe bashkëlojtarë me yllin nga Kosova, Ardian Kozniku, me të cilin fituan medaljen e bronztë në Kampionatin Botëror – “France 98’”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...