Sulmohen policët në Gjakovë - Bota Sot
Sulmohen policët në Gjakovë

Gjakova

Sulmohen policët në Gjakovë

Më: 1 korrik 2019 Në ora: 11:44
Foto

Policia në Gjakovë njofton se patrulla gjatë një pike kontrolli ka ndaluar një veturë në fshatin slloven në të cilën gjendeshin dy persona.

Gjatë legjitimimit pasagjeri në veturë ka ofenduar dhe ka kanosur zyrtarin policor. Më pas i njëjti ka dalë nga vetura dhe pasi ka tentuar ta sulmojë zyrtarin policor është larguar në drejtim të panjohur dhe i njëjti është në kërkim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...