Ardian Gjini ka emëruar Fatos Axhemi këshilltar të jashtëm për zhvillim ekonomik - Bota Sot
Ardian Gjini ka emëruar Fatos Axhemi këshilltar të jashtëm për zhvillim ekonomik

Gjakova

Ardian Gjini ka emëruar Fatos Axhemi këshilltar të jashtëm për zhvillim ekonomik

Nga: A.SH Më: 10 korrik 2019 Në ora: 15:22
Ardian Gjini dhe Fatos Axhemi

Kryetari i Gjakovës, Ardian Gjini, ka emëruar Fatos Axhemi këshilltar të jashtëm për zhvillim ekonomik duke thënë se në mujat që po vinë Gjakova do të jetë epiqendër për investime dhe zhvillime.

“Me kënaqësi të veçantë e prita sot Fatos Axhemi dhe e emërova këshilltar të jashtëm për zhvillim ekonomik.
Në muajt dhe vitet që vinë Gjakova do të jetë epiqendër e investimeve dhe e hapjes së rrugëve të zhvillimit”, ka shkruar Gjini në llogarinë e tij në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...