Fillojnë punimet në rrugën Bujar Roka – Ura e Tabakut - Bota Sot
Fillojnë punimet në rrugën Bujar Roka – Ura e Tabakut

Gjakova

Fillojnë punimet në rrugën Bujar Roka – Ura e Tabakut

Më: 2 shtator 2019 Në ora: 08:47
Foto ilustrim

Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit, Pal Lekaj, të hënën (02.09.2019) merr pjesë në fillimin e punimeve në rrugën Bujar Roka – Ura e Tabakut, në komunën e Gjakovës.

Vendi: Rruga Bujar Roka (afër rretit te Nesim Bakia) Ora 12:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...