Lekaj: Gjakova, gjithandej përkrahje për programin 100% për Kosovën - Bota Sot
Lekaj: Gjakova, gjithandej përkrahje për programin 100% për Kosovën

Gjakova

Lekaj: Gjakova, gjithandej përkrahje për programin 100% për Kosovën

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 00:17
Pal Lekaj

Ministri në detyrë i Infrastrukturës, Pal Lekaj, që është edhe kandidat për deputet i koaliconi AAK-PSD, ka mbajtur takime me anëtarë të partisë në Gjakovë.

Lekaj nga komuna ku ishte kryetar, ka thënë se programi 100% i koalicioni AAK-PSD, po përkrahet nga të gjithë.

“Është kënaqësi të shoh gjithandej përkrahje ndaj programit të duhur për vendin, 100% Kosovë. Doblibare, Kralan dhe Rakovinë janë fshatrat që i thonë po edhe një mandati të Qeverisë Haradinaj. Falemnderit për përkrahje”, ka shkruar Lekaj në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...