​Kurti viziton Gjakovën, takohet me Gjinin - Bota Sot
​Kurti viziton Gjakovën, takohet me Gjinin

Gjakova

​Kurti viziton Gjakovën, takohet me Gjinin

Më: 8 prill 2020 Në ora: 12:35
Albin Kurti

(E plotësuar) - 

***

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti i shoqëruar nga ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia dhe ministrja e Pushtetit Lokal, Emilia Rexhepi po qëndrojnë për vizitë sot në komunën e Gjakovës. Tashmë ka nisur takimi me kryetarin e kësaj komune, Ardian Gjini.

Takimi po mbahet i mbyllur, mediat u lejuan të marrin vetëm pamje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat