Policia shqipton gjoba edhe për lokalet në “Çarshinë e Gjakovës” - Bota Sot
Policia shqipton gjoba edhe për lokalet në “Çarshinë e Gjakovës”

Gjakova

Policia shqipton gjoba edhe për lokalet në “Çarshinë e Gjakovës”

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 23:04
Foto

Edhe në qytetin e Gjakovës policia dhe inspektorati janë duke zhvilluar sonte aksion për monitorimin e zbatimit të masave anti-covid të përcaktuara nga Qeveria.

Media mëson se atje janë shqiptuar gjoba për lokalet në “Çarshinë e Gjakovës”.

Pos kësaj sonte aksione ka pasë edhe në Prishtinë, në Fushë Kosovë dhe Skenderaj

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat