Aksioni i Policisë në Gjakovë, mbyllen 6 lokale në Çarshinë e Vjetër - Bota Sot
Aksioni i Policisë në Gjakovë, mbyllen 6 lokale në Çarshinë e Vjetër

Gjakova

Aksioni i Policisë në Gjakovë, mbyllen 6 lokale në Çarshinë e Vjetër

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 22:31
Gjakovë

Policia në qytetin e Gjakovës sonte ka ndërmarrë një aksion kundër objekteve dhe lokaleve që nuk po respektojnë masat kundër koronavirusit.

Drejtori i Policisë, Lumni Graishta e ka konfirmuar aksionin për media.

“Deri më tani janë konfirmuar 6 lokale, aksioni është duke vazhduar.Kemi një listë të gjatë objekteve që do të kontrollohen bashkë me inspekcionin” , u shprehë ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat