Vdes kryeprokurori i Gjakovës, Ali Selimaj

Gjakova

Vdes kryeprokurori i Gjakovës, Ali Selimaj

Më: 16 gusht 2020 Në ora: 20:20
Ali Selimaj

Kryeprokurori i Gjakovës, Ali Selimaj ka vdekur të dielën mbrëma.

Burime brenda Spitalit të Përgjithshëm të Gjakovës, kanë thënë se ai ka vdekur në Spitalin e Gjakovës.

Selimaj ishte i sëmurë tash e një vit dhe ishte dërguar disa herë jashtë Kosovës për trajtim.

Selimaj ishte shtrirë në Spitalin e Gjakovës të shtunën mbrëma, në gjendje të rëndë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat