Bllokohen disa rrugë nga shiu i madh

Gjakova

Bllokohen disa rrugë nga shiu i madh

Më: 18 gusht 2020 Në ora: 20:21
Foto nga vendi

Disa rugë sonte janë bllokuar në komunën e Gjakovës për shkak të reshjeve të mëdha të shiut.

Në disa forografi shihet se si është vështirësuar komunikacioni për shkak të ujit të madh në rrugë.

Ndryshe, kjo është nata e dytë radhazi që ka stuhi të madhe në Kosovë.

Sipas “Prishtina Weather” edhe nesër moti pritet të jetë me shi dhe me bubullima.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat