Ndodhë në Gjakovë, mashkulli ngacmon mashkullin

Gjakova

Ndodhë në Gjakovë, mashkulli ngacmon mashkullin

Më: 23 gusht 2020 Në ora: 13:03
Gjakovë

Gjatë ditës djeshme në Gjakovë është arrestuar një mashkull.

Kjo pasi ky i fundit pas një mosmarrëveshje të mëhershme kishte ngacmuar dhe shqetësuar një mashkull tjetër.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat