Daut Haradinaj në Gjakovë merr përkrahje nga të rinjtë

Gjakova

Daut Haradinaj në Gjakovë merr përkrahje nga të rinjtë

Më: 30 janar 2021 Në ora: 15:07
Daut Haradinaj ka vizituar Gjakovën

Ish- shefi i Grupit Parlamentar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), njëherit edhe kandidat për deputet, Daut Haradinaj ka vizituar Gjakovën.

Ai përmes një postimi në Facebook ka thënë se në Gjakovë veçse e kanë shpallur fitoren e 14 shkurtit.

Postimi i plotë:

Sot isha me të rinjtë e Gjakovës, ku kryetarja e të rinjve të AAK-së, znjsh. Artnesa Krasniqi, dhe kryetari i komunës, z. Ardian Gjini, veçse e kishin shpallur fitoren e 14 shkurtit, pasi hapësira ishte e vogël për t’i nxënë të gjithë të interesuarit.Thjesht urime Gjakovë!Urime të gjithë kolegëve të AAK-së nga Gjakova që garojnë në këto zgjedhje!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat