KRU “Gjakova” uron besimtarët për muajin e Ramazanit

Gjakova

KRU “Gjakova” uron besimtarët për muajin e Ramazanit

Më: 13 prill 2021 Në ora: 10:20
Foto ilustrim

KRU “Gjakova”, ka uruar të gjithë besimtarët me rastin e fillimit të muajit të Ramazanit.

Ramazan të begatë, falje e shëndet urohet për besimtarët nga KRU “Gjakova”.

“KRU “Gjakova” të gjithë besimtarëve Islam ju uron muajin e shenjtë të Ramazanit!

Ju urojmë një Ramazan bekimesh, faljesh dhe shëndetit për ju dhe familjet tuaja”, thuhet në urim!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat