Arrestohet ish-komandanti i Policisë në Gjakovë

Gjakova

Arrestohet ish-komandanti i Policisë në Gjakovë

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 21:12
Kristë Gjokaj

Ish-komandanti i Policisë në Gjakovë, tashmë pjesë e Policisë Kufitare është arrestuar sot në Gjakovë.

Kështu kanë bërë të ditur burimet brenda Prokurorisë dhe kanë njoftuar se Gjokaj dyshohet se ka rrahur një punëtor sigurimi te Liqeni i Dukagjinit në Gjakovë. 

Burimet tutje kanë njoftuar se Gjokaj ishte bashkë me dy persona të tjerë në momentin e përleshjes. 

Ai dyshohet se sulmoi punëtorin e sigurimit, pasi i njëjti nuk i lejoi të qarkullonin në një pjesë ku ndalohej lëvizja. 

Gjokaj me urdhër të prokurorit është ndaluar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat