Gjakovë, gjenden eshtra njerëzish - Bota Sot
Gjakovë, gjenden eshtra njerëzish

Gjakova

Gjakovë, gjenden eshtra njerëzish

Më: 20 prill 2018 Në ora: 20:51
Ilustrim

Tani kur kanë kaluar 19 vite nga lufta me Serbinë, në Kosovë ende gjenden mbetje mortore, derisa ka edhe shumë qytetarë të pagjetur.

Disa eshtra u gjetën së fundi në Gjakovë, dhe tani mbetet të bëhet identifikimi i tyre./KK

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera