Vrasja në Francë, flet familja e viktimës - Bota Sot
Vrasja në Francë, flet familja e viktimës

Gjakova

Vrasja në Francë, flet familja e viktimës

Më: 30 prill 2018 Në ora: 20:28
Familja e viktimës

Gjakovari nga Skivjani i cili po jetonte në Mulhouse të Francës, që 19 vjet, u qëllua me armë zjarri.

Gjithçka ndodhi në praninë e gruas dhe tre fëmijëve, kur 29 vjeçari u kthye nga puna.

Kufoma ende nuk ka ardhë andaj nuk është hapur e pamja. Por kushërinjtë janë mërzitur shumë për vrasjen e Sefedin Nimonajt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera