Të premten mbahet takim i deputetëve me qytetarët e Gjakovës - Bota Sot
Të premten mbahet takim i deputetëve me qytetarët e Gjakovës

Gjakova

Të premten mbahet takim i deputetëve me qytetarët e Gjakovës

Më: 3 maj 2018 Në ora: 16:55
Deputetë të Kuvendit të Kosovës

Në vazhdën e aktivitetit “Ditët e Kuvendit”, të premten, më 4 maj 2018, mbahet takimi i deputetëve të Kuvendit të Republikës së Kosovës me qytetarë të Gjakovës.

Takimi mbahet në Shkollën e Muzikës “Prenk Jakova” në Gjakovë dhe fillon në orën 14:00.

Gjatë këtij takimi publik, qytetarët e Gjakovës do të kenë mundësinë të diskutojnë drejtpërdrejt me deputetët: Mimoza Kusari – Lila, Hajdar Beqa, Arbërie Nagavci, Driton Çaushi, Teuta Haxhiu, Haxhi Shala dhe Veton Berisha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera