Rrëzohet shtylla në Gjakovë, bllokohet rruga - Bota Sot
Rrëzohet shtylla në Gjakovë, bllokohet rruga

Gjakova

Rrëzohet shtylla në Gjakovë, bllokohet rruga

Më: 27 maj 2018 Në ora: 14:18
Rrëzohet shtylla në Gjakovë, bllokohet rruga

Në mëngjesin e sotëm në fshatin Novosell e Epërme të Komunës së Gjakovës, rreth orës 10:00, është rrëzuat një shtyllë elektrike, në rrugë për shkak të mbingarkesës në to.

Me këtë rast rrugët që lidhin me këtë fshat me fshatrat tjera janë bllokuar dhe qarkullimi është bllokuar.

Në vendin e ngjarjes kanë dal policia. Nuk raportohet për të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera