Rrufeja e mbyt në vendin e punës një të ri në Gjakovë - Bota Sot
Rrufeja e mbyt në vendin e punës një të ri në Gjakovë

Gjakova

Rrufeja e mbyt në vendin e punës një të ri në Gjakovë

Më: 7 korrik 2018 Në ora: 20:09
Shpetim Kabashi

Dita e sotme ka qenë e kobshme për familjen e të riut Shpetim Kabashi i cili humbi jetën në vendin e punës në Gjakovë.

I riu Shpëtim Kabashi, nuk shkoi as nga pakujdesia e as nga rreziku në punë, por atë e goditi rrufeja.

Kabashi është nga fshati Xërxë dhe teksa kryen punën e tij të përditshme u përkeqësua moti, dhe rrufetë e fuqishme e goditën dhe i morën jetën atij.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera