Të shtunën në Zofingen formohet këshilli për grumbullimin e mjeteve materiale për librin për masakrën e Gjakovës - Bota Sot
Të shtunën në Zofingen formohet këshilli për grumbullimin e mjeteve materiale për librin për masakrën e Gjakovës

Gjermania

Të shtunën në Zofingen formohet këshilli për grumbullimin e mjeteve materiale për librin për masakrën e Gjakovës

Nga: N.H Më: 20 gusht 2019 Në ora: 22:38
Foto ilustrim

Saim Tahiraj, ish-bashkëluftëtar i heroit të kombit Sali Çekaj, njofton se të shtunën në Zofingen, në klubin “Dardania”, do të formohet këshilli për grumbullimin e mjeteve materiale për librin për masakrën e Gjakovës.

Ja postimi i tij:

Të nderuar bashkatdhetarë, ju njoftoj se të Shtunden me 24.08.2019, në ora 19.00,në klubin Dardania në Zofingen,mbahet tubimi me bashkatdhetarë, ku do të formohet këshilli për grumbullimin e mjeteve materiale, me të cilat do financohet libri faktografik për masakrën e Gjakovës dhe të burgut të Dubraves. Ju lus të gjithëve të merrni pjesë. Adresa, Klubi Dardania ne Zofingen Bleiche Areal West 16 4800 Zofingen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...