Tragjedi në Gjermani, humbin jetën qifti i ri nga Malisheva - Bota Sot
Tragjedi në Gjermani, humbin jetën qifti i ri nga Malisheva

Gjermania

Tragjedi në Gjermani, humbin jetën qifti i ri nga Malisheva

Më: 31 gusht 2017 Në ora: 21:19
Labinot dhe Elmedina Kastrati

Dy shqiptarë nga Malisheva kanë mbetur të vdekur pas një aksident trafiku në Gjermani.

Mësohet se bëhet fjalë për një qift të ri.

Personat në fjalë janë Labinot Kastrati dhe Elmedina Kastrati 24 vjeçare.

Familjarët e tyre e kanë dhënë lajmin në rrjetet sociale.

"Ju njoftojm të gjith miqet dhe shoket, në një aksident tragjik në Gjermani humbëm më të dashurit e familjes tonë Labinot Kastrati dhe bashkshortja e tij Elmedina Kastrati 24 vjeq." - ishte njoftimi i njërit prej familjarëve të qiftit të ri.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera