Siriani sulmon shqiptarin dhe policinë gjermane

Gjermania

Siriani sulmon shqiptarin dhe policinë gjermane

Fitim Dika Nga Fitim Dika Më 11 tetor 2017 Në ora: 18:06
Send i fortë metalik

Në Ravensburg të Gjermanisë një 19 vjeçar sirian ka sulmuar me një send të fortë metalik një shqiptar nga Kosova (20) të martën mbrëma. 20 vjeçari u desht të dërgohet në spital me urgjencë, ndërsa 19 vjeçari tentoi të sulmojë më pas edhe policinë gjermane , shkruan “tag24.de”.

Siriani mezi është qetësuar me medikamente dhe më pas e kanë dërguar në një klinikë speciale./Bota sot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat