Zhduket një vajzë e mitur në Gjilan - Bota Sot
Zhduket një vajzë e mitur në Gjilan

Gjilani

Zhduket një vajzë e mitur në Gjilan

Më: 27 korrik 2019 Në ora: 12:39
Foto ilustrim

Një vajzë e mitur nga fshati Livoq i ultë i Gjilanit, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rastin e ka raportuar në polici babai i vajzës, i cili ka thënë se ajo ka dal nga shtëpi që nga data 25 korrik dhe nuk është kthyer më.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat