Ramush Haradinaj takon strukturat e AAK-së në Gjilan - Bota Sot
Ramush Haradinaj takon strukturat e AAK-së në Gjilan

Gjilani

Ramush Haradinaj takon strukturat e AAK-së në Gjilan

Më: 4 gusht 2019 Në ora: 16:11
Ramush Haradinaj

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, takon strukturat e partisë së tij dhe qytetarë të Gjilanit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...