Universiteti i Gjilanit organizon pritje për studentë të rinj - Bota Sot
Universiteti i Gjilanit organizon pritje për studentë të rinj

Gjilani

Universiteti i Gjilanit organizon pritje për studentë të rinj

Më: 1 tetor 2019 Në ora: 06:13
Universiteti “Kadri Zeka” në Gjilan

Universiteti “Kadri Zeka” në Gjilan organizom sot pritjen e studentëve të rinj.

Më këtë rast rektori i Universitetit, Prof Asoc. Dr. Bajram Kosumi, Prorektorët, Dekanët, Sekretari i Përgjithshëm dhe personeli akademik e administrative i këtij Institucioni, presin në një organizim solemn studentët e rinj dhe të tjerët, për të ju uruar fillimin e vitit të ri akademik 2019/2020.

Universiteti “Kadri Zeka” në Gjilan, ju uron mirëseardhje studentëve të rinj dhe atyre ekzistues, duke ju dëshiruar suksese në studime, njëherësh uron edhe personelin akademik dhe administrative për një vit të mbarë!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat