Vëzhguesit vonohen në qendrën më të madhe të votimit në Gjilan - Bota Sot
Vëzhguesit vonohen në qendrën më të madhe të votimit në Gjilan

Gjilani

Vëzhguesit vonohen në qendrën më të madhe të votimit në Gjilan

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 07:15
Foto ilustrim

Qendra më e madhe e votimit 401 në qytetin e Gjilanit sot pritet të hapet për të votuar të gjithë qytetarët.

Arsim Bejtullahu, menaxher i kësaj qendre, ka thënë se i gjithë materiali ka arritur me kohë në këtë vendvotim dhe se votimi pritet të fillojë në ora 07:00.

Raportohet se edhe 34 qendrat e votimit në këtë komunë pritet të hapen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat