Njihuni me të moshuarit e fortë të Gjilanit, zgjohen në 5 të mëngjesit për të ushtruar - Bota Sot
Njihuni me të moshuarit e fortë të Gjilanit, zgjohen në 5 të mëngjesit për të ushtruar

Gjilani

Njihuni me të moshuarit e fortë të Gjilanit, zgjohen në 5 të mëngjesit për të ushtruar

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 10:59
Pamje nga video

Disa të moshuar nga Gjilani, çdo ditë zgjohen në ora 05:00 të mëngjesit për të bërë ushtrime tek “Pishat e Stanishorit”, në këtë qytet.

Ajo që i veçon këta të moshuar është mosha e tyre, pozitiviteti dhe energjia që kanë.

Ekipi i T7 iu është bashkangjitur këtij grupi për t’i parë se çfarë ushtrime bëjnë në çdo mëngjes, pasi ata janë mbi të 65’at, por ka edhe prej tyre që i kanë mbi 80 vjet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...