Humbi dëgjimin kur ishte 3 muajsh, por Rinori është frizeri më i dalluari në Gjilan - Bota Sot
Humbi dëgjimin kur ishte 3 muajsh, por Rinori është frizeri më i dalluari në Gjilan

Gjilani

Humbi dëgjimin kur ishte 3 muajsh, por Rinori është frizeri më i dalluari në Gjilan

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 07:54
Rinor Rrahmani

Ka gjetur mënyra të ndryshme të komunikimit me klientët e tij, edhe pse e ka humbur dëgjimin kur ishte 3 mujash kjo nuk e ka penguar të ndjek ëndrrat e tij.

Ky është Rinor Rrahmani, frizer i njohur në qytetin e Gjilanit i cili e ka hapur lokalin e tij tash e sa vite.

Mirëpo humbja e dëgjimit ka ndikuar që të ketë probleme edhe në të folur.

Ndërsa vëllau i tij thotë se këtë punë e bënë me përkushtim dhe e merret me këtë profesion qe 10 vite.

Ai me klientët e tij arrinë të kuptohet me anë të duarve, gjesteve e mimikave të ndryshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat