Gjilani me 73 raste aktive me COVID-19

Gjilani

Gjilani me 73 raste aktive me COVID-19

Më: 28 shtator 2020 Në ora: 11:09
Foto ilustrim

Komiteti për parandalimin e përhapjes së COVID-19 në Gjilan, ka mbajtur të hënën takimin e radhës.

Nga ky takim u konfirmua se janë 73 raste aktive në këtë komunë.

Gjendja e përgjithshme është kjo: 1008 të infektuar në total, 891 të shëruar, 73 raste aktive, 44 të vdekur, 12 të hospitalizuar dhe 12 mostra në pritje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat